KONST / Litografier / Färglitografi 11391096
nr 1139 1096
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Mårten Andersson (f. 1934), 182/300, signerad, motivet: 35x27
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:06:53
700 kr
2.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
23 okt
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson